تماس تلفنی وزیر خارجه آلمان با امیرعبداللهیان

تماس تلفنی وزیر خارجه آلمان با امیرعبداللهیان

وزارت خارجه آلمان امروز از گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه آلمان با وزیر امور خارجه ایران خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز؛ وزارت خارجه آلمان از تماس تلفنی امروز (پنجشنبه) 23 فروردین ماه «آنالنا بایربوک» وزیر خارجه آلمان با حسین امیرعبداللهیان خبر داد و اوضاع منطقه را از جمله مباحث مورد گفت وگو در این تماس تلفنی اعلام کرد.

امیرعبداللهیان طی دیشب و امروز نیز با وزرای خارجه پنج کشور منطقه شامل عربستان سعودی، قطر، عراق، ترکیه و امارات عربی متحده درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه و اوضاع غزه و همچنین حمله اخیر رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق تلفنی گفت وگو کرد.

آخرین تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و آلمان در 17 آذر سال گذشته (1402) انجام شده بود که دو وزیر در آن گفت وگوی تلفنی درباره اوضاع غزه و مناسبات دوجانبه گفت وگو کرده بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تماس تلفنی وزیر خارجه آلمان با امیرعبداللهیان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تماس تلفنی وزیر خارجه آلمان با امیرعبداللهیان"، کلیک کنید.