تمرین تیم ملی ایران بعد از بازگشت از هنگ کنگ با حضور مهدی تاج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

تمرین تیم ملی ایران بعد از بازگشت از هنگ کنگ با حضور مهدی تاج - خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از هنگ کنگ، عصر امروز از ساعت 18 با حضور همه بازیکنان در زمین اصلی کمپ تیم های ملی برگزار شد.

پیش از آغاز تمرین، امیر قلعه نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و با خسته نباشید به بازیکنان، اهمیت دیدار برابر ازبکستان را به آنها یادآوری شد.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال با حضور در محل تمرین تیم ملی، دیداری با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی داشت و با قدردانی از عملکرد آنها، در دیدار برابر ازبکستان هم برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد. احسان اصولی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز در این بازدید حضور داشت.

در تمرین امروز بازیکنان ابتدا دقایقی به دور زمین دویدند و در ادامه زیر نظر قربانعلی پور با تمرینات کششی به گرم کردن بدن های خود پرداختند.

بخش بعدی تمرین به بازی آقا وسط اختصاص داشت. بازیکنان در گروه های 9 نفره به بازی آقا وسط پرداختند. در گروهی که بازیکنانی چون مهدی طارمی، علی رضا جهانبخش، سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان و مهدی ترابی حضور داشتند، رقابت جذابی شکل گرفته بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمرین تیم ملی ایران بعد از بازگشت از هنگ کنگ با حضور مهدی تاج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمرین تیم ملی ایران بعد از بازگشت از هنگ کنگ با حضور مهدی تاج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.