توانمندسازی نیازمندان در صدر خدمات قرار گیرد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، مالک رحمتی صبح دوشنبه در دیدار با جمعی از امدادگران، خیرین، کارآفرینان و نخبگان تحت حمایت کمیته امداد استان اظهار داشت: خدمت به فقرا و ایتام توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود و این توفیق را باید قدر دانست.

وی با بیان اینکه کمیته امداد یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) است، افزود: نهادهایی که به دستور امام راحل تاسیس شد، عمدتاً برای گره گشایی از مردم بود.

استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: اندیشه مقام معظم رهبری نیز به تاسی از امام بزرگوار، تاکید بر محرومیت زدایی از اقشار مردم دارد.

وی با قدردانی از همراهی خیرین و مراکز نیکوکاری با کمیته امداد برای مبارزه با فقر گفت: با بودجه دولتی، محرومیت زدایی محقق نمی شود، دولت باید زیرساخت های توسعه متوازن و عدالت اقتصادی را فراهم کند که در دولت سیزدهم نسبت به این مساله اهتمام جدی وجود دارد.

رحمتی ادامه داد: فرهنگ احسان و کمک به نیازمندان باید توسط نهادهای مردمی مدیریت شود و گره های مردم به دست مردم باز شود.

وی تاکید کرد: گروه های مردمی در کمک رسانی به نیازمندان باید حفظ عزت نفس و کرامت انسانی آنها را مورد توجه جدی قرار دهند.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر توانمندسازی نیازمندان گفت: ممحض شدن بر امر اشتغال نیازمندان، هم موجب رشد اقتصادی جامعه شده و هم نیازمندان را توانمند می سازد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توانمندسازی نیازمندان در صدر خدمات قرار گیرد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توانمندسازی نیازمندان در صدر خدمات قرار گیرد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.