توضیح قوه قضاییه درباره ویدیوی خبرساز یکتا ناصر

توضیح قوه قضاییه درباره ویدیوی خبرساز یکتا ناصر

آفتاب نیوز :

در این خصوص کسب اطلاع کرد آنطور که یکتا ناصر روایت می کند؛ مطابق توافق صورت گرفته روز سه شنبه خانم ناصر دخترش را به همسر سابقش تحویل داده و قرار بوده است روز چهارشنبه همسر سابق خانم ناصر دختر را به او تحویل دهد که این موضوع رخ نمی دهد. 

این گزارش حاکی است: خانم ناصر با حضور در کلانتری123 نیاوران شکایت خود را ثبت کرده است.

 در حال حاضر موضوع عنوان شده فقدان یا آدم ربایی نیست و آنطور که خانم یکتا ناصر اعلام نموده حضانت با وی بوده و حسب دستور موقت دادگاه خانواده پدر حق ملاقات هفته ای یک ساعت در کلانتری را داشته است با توجه به سن دختر مشترک که 7سال و سه ماه است و ادعای خانم ناصر مبنی بر اخذ دستور موقت از دادگاه در این خصوص در صورت صحت ادعای خانم ناصر یکتا، به شکایت خانم یکتا ناصر در خصوص عدم تحویل طفل سپرده شده در موعد و مکان مقرر برابر مقررات رسیدگی می شود.

براساس این گزارش خانم بازیگر در رابطه با ادعای اخیر خود تاکنون مراجعه ای به دادگستری نداشته است و صرفا شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده است و پرونده در حال پیگیری است.

در رابطه پرونده جدایی خانم ناصر از همسرش هم پیشتر از سوی دادگاه رسیدگی کننده، حکم مقتضی و قانونی صادر شده و برای دو طرف پرونده حق و حقوقی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ براساس تاکیدات رییس قوه قضاییه در ایام نوروز شعب کشیک در دادسرا ها و محاکم دایر و فعال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیح قوه قضاییه درباره ویدیوی خبرساز یکتا ناصر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیح قوه قضاییه درباره ویدیوی خبرساز یکتا ناصر"، کلیک کنید.