توقیف تریلر حامل موادمخدر در مسیر تهران

توقیف تریلر حامل موادمخدر در مسیر تهران

آفتاب نیوز :

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان توسط یکی از موادفروشان سابقه دار رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت و در همین راستا نیز ماموران با رصد شبانه روزی دامنه فعالیت متهم متوجه شدند که این فرد به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد روانگردان را از یکی از استان های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد توزیع آن در پایتخت را دارد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد: به دنبال این موضوع با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی زمان و مکان تردد متهم مشخص شد. پس از آن ماموران اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و پس از اخذ مجوز های لازم اقدامات خود برای دستگیری متهم را کلید زدند. 

وی ادامه داد: در ادامه تیم های عملیاتی پلیس پس از چندین ساعت رصد و بررسی و گشت زنی نامحسوس در محور های مواصلاتی پایتخت موفق شدند متهم را در حالیکه با یکدستگاه تریلر کشنده در حال تردد بود، شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه این خودرو را متوقف کنند. ماموران در جریان بازرسی از تریلر 70 کیلوگرم مخدرتریاک را که به طرز بسیار ماهرانه ای درون تریلر جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه فرد قاچاقچی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، اظهارکرد: متهم که از قاچاقچیان حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر بود، در جریان بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد. در ادامه نیز برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران در این خصوص همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف تریلر حامل موادمخدر در مسیر تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف تریلر حامل موادمخدر در مسیر تهران"، کلیک کنید.