تیر و کمان کاپ آسیا| پاکزاد به دیدار رده بندی راه یافت

تیر و کمان کاپ آسیا| پاکزاد به دیدار رده بندی راه یافت

در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا در عراق، آرمین پاکزاد در کامپوند مردان به دیدار رده بندی راه یافت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، مسابقات مرحله اول تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد و در بخش انفرادی مردان پیگیری شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند. بهنیا رادضوان و مهدی عاشق زاده در دور نخست مسابقات حذفی به ترتیب مقابل حریفانی از عراق و کویت با نتیجه 137 بر 133 و 139 بر 130 شکست خوردند.

آرش قاسمی پور در دور نخست مقابل حریفی از افغانستان 147 بر 115 به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی 144 بر 143 مقابل کمانداری از عراق به برتری دست یافت. سپس در یک چهارم نهایی 147 بر 144 مغلوب آرمین پاکزاد دیگر نماینده کشورمان شد.

آرمین پاکزاد پس از استراحت در دور نخست ابتدا در یک هشتم نهایی کماندار عراقی را 148 بر 141 از پیش رو برداشت. سپس در یک چهارم نهایی 147 بر 144 آرش قاسمی پور را از پیش رو برداشت. نماینده کشورمان در نیمه نهایی 149 بر 146 مغلوب کماندار هندی شد و از رسیدن به فینال باز ماند.

وی فردا برای کسب مدال برنز به مصاف کمانداری از قزاقستان می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیر و کمان کاپ آسیا| پاکزاد به دیدار رده بندی راه یافت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیر و کمان کاپ آسیا| پاکزاد به دیدار رده بندی راه یافت"، کلیک کنید.