جام جهانی سابر ایتالیا/ ناکامی سه نماینده ایران از صعود به جدول حذفی

آفتاب نیوز :

در نخستین روز از جام جهانی اسلحه سابر در پادووای ایتالیا نمایندگان کشورمان به مصاف رقبا رفتند. علی پاکدامن به دلیل قرار گرفتن در بین 16 نفر برتر رنکینگ جهانی مستقیما راهی جدول 64 نفره شد.

در مرحله گروهی محمد فتوحی با سه پیروزی و سه شکست، محمد رهبری با 5 پیروزی و یک شکست و فرزاد باهر با 4 پیروزی و یک شکست راهی جدول حذفی شدند.

محمد رهبری، فرزاد باهر و محمد فتوحی پس از استراحت در جدول 256 نفره در جدول 128 نفره برابر حریفان خود قرار گرفتند.

در جدول 256 نفره هر سه نماینده کشورمان استراحت داشتند. سپس محمد رهبری برابر گرانت ویلیامز از آمریکا با نتیجه 15 بر 13 پیروز شد و فرزاد باهر نیز 15 بر 2 ناند پروس از بلژیک را از پیش رو برداشت. محمد فتوحی برابر ووراگون از تایلند 15 بر 8 شکست خورد و از صعود باز ماند.

در ادامه و در جدول 96 نفره فرزاد باهر برابر اولیویر لیاندر از فرانسه با نتیجه 15 بر 8 شکست خورد و محمد رهبری مقابل یوسف الشلمان از کویت با نتیجه 15 بر 13 شکست خورد.

به این ترتیب این رقابت ها فردا (شنبه) در جدول 64 نفره اصلی با حضور علی پاکدامن پیگیری خواهد شد.

رنکینگ نمایندگان ایران با کنون به شرح زیر است: 

68- محمد رهبری 

77- فرزاد باهر

130- محمد فتوحی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام جهانی سابر ایتالیا/ ناکامی سه نماینده ایران از صعود به جدول حذفی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام جهانی سابر ایتالیا/ ناکامی سه نماینده ایران از صعود به جدول حذفی"، کلیک کنید.