جریمه سنگین قلعه نویی، فدراسیون فوتبال، سپاهان و سه ملی پوش

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ با وجود گذشت بیش از 40 روز از پایان مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا 2023 قطر که به قهرمانی تیم میزبان انجامید، آرای کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) علیه تیم ها و عوامل آنها به خاطر تخلفاتی که در طول رقابت ها یا پس از آن مرتکب شدند، ادامه دارد.

به نقل از تیتروز این کمیته اخیراً آرای جدیدی علیه فدراسیون فوتبال کشورمان و اعضای تیم ملی ایران صادر کرده که به شرح زیر است:

* فدراسیون فوتبال به دلیل خروج دیرهنگام اعضای تیم ملی ایران از رختکن که سبب تاخیر در شروع دیدار با قطر به مدت یک دقیقه و 40 ثانیه شد، به پرداخت مبلغ هزار و 250 دلار محکوم شد.

* علیرضا جهانبخش به دلیل حضور نیافتن در مصاحبه تلویزیونی بلافاصله بعد از بازی با قطر پس از درخواست AFC، باید جریمه ای به مبلغ 10 هزار دلار پرداخت کند.

* مهدی طارمی به دلیل غیبت در مصاحبه تلویزیونی بلافاصله پس از دیدار با قطر با وجود درخواست مسیول کنفدراسیون فوتبال آسیا، 10 هزار دلار جریمه شد.

* امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران به دلیل غیبت در مصاحبه تلویزیونی بلافاصله بعد از بازی با قطر با وجود درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا، به پرداخت جریمه ای 10 هزار دلاری محکوم شد.

* فدراسیون فوتبال به دلیل اطمینان ندادن بابت حضور سه عضو تیم ملی فوتبال این کشور در مصاحبه تلویزیونی بلافاصله بعد از مسابقه، باید جریمه ای به مبلغ 10 هزار دلار پرداخت کند.

* سعید عزت اللهی به دلیل زیر سوال بردن تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت انتخاب داور دیدار با قطر (احمد العلی از کویت) و زیر سوال بردن بی طرفی و صداقت وی، به پرداخت 5 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جریمه سنگین قلعه نویی، فدراسیون فوتبال، سپاهان و سه ملی پوش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جریمه سنگین قلعه نویی، فدراسیون فوتبال، سپاهان و سه ملی پوش"، کلیک کنید.