جزییات عرضه گوشت گرم

آفتاب نیوز :

جبرییل برادری در خصوص توزیع کالای اساسی تنظیم بازار برای ایام نوروز در استان تهران اظهار داشت: با توجه به اینکه نیاز مردم در این ایام بیشتر از سایر ایام سال است، با برنامه ریزی درست و هماهنگی های انجام شده تلاش می شود آرامش و اطمینان لازم برای شهروندان ایجاد شود.

وی افزود: در این خصوص نقاط مختلفی برای توزیع میوه شب عید و دیگر کالا های اساسی در نظر گرفته شده است، میوه و اقلام اساسی به میزان کافی در نظر گرفته شده و به صورت روزانه در سطح شهرستان های استان و شهر تهران توزیع خواهد شد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به استقبال گسترده مردم از روند توزیع میوه و خرما در شب عید گفت: با تدابیر صورت گرفته علاوه بر گوشت قرمز و مرغ منجمد، از امروز گوشت قرمز گرم نیز در فروشگاه های زنجیره ای به صورت بسته بندی توزیع می شود.

وی در خصوص قیمت این محصول گفت: گوشت گرم گوساله با قیمت هر کیلوگرم 299 هزار تومان و گوشت گرم گوسفندی هر کیلوگرم 316 هزار تومان به فروش خواهد رسید.

برادری در پایان خاطرنشان کرد: مردم می توانند گزارش تخلفات صنفی را به بازرسان اتاق اصناف گزارش و یا از طریق سامانه 124 اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات عرضه گوشت گرم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات عرضه گوشت گرم"، کلیک کنید.