جنجالی ترین ورزشکار جهان درگذشت! – تیتروز

به گزارش خبرگزاری تیتروز، دقایقی پیش خانواده او جی سیمپسون اعلام کردند این اسطوره فوتبال آمریکایی در 76سالگی از دنیا رفته است. او علاوه بر اینکه از بزرگان ورزش فوتبال آمریکایی بود به دلیل اتفاقی جنجالی در زندگی اش به یکی از مشهورترین چهره های دنیای ورزش تبدیل شده بود.

بنابر روایت ورزش سه، سیمپسون در سال 1994 به قتل فجیع و بی رحمانه همسر سابق خود و دوست او متهم شده بود و بعد از سال ها حضور در دادگاه نهایتا از اتهام قتل تبریه شد.

جنجالی ترین ورزشکار جهان درگذشت!

او جی سیمپسون در ماه مه سال گذشته با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که به سرطان مبتلا شده و شیمی درمانی را آغاز کرده است. سیمپسون همچنان امید به زندگی بالایی داشت و نوشته بود به نظر می رسد از پس سرطان برخواهد آمد.

جنجالی ترین ورزشکار جهان درگذشت!

او در دوران درخشش در استادیوم های فوتبال آمریکایی چه زمانی که بازیکن تیم های دانشگاهی بود و چه زمانی که ستاره حرفه ای این ورزش شد رکوردهای زیادی را جابه جا کرد. سیمپسون بعد از بازنشستگی به یک سلبریتی تبدیل شد و با حضور در برنامه های تلویزیونی و حتی بازی در فیلم های سینمایی به یکی از مشهورترین ورزشکاران آمریکا تبدیل شده بود.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنجالی ترین ورزشکار جهان درگذشت! – تیتروز" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنجالی ترین ورزشکار جهان درگذشت! – تیتروز"، کلیک کنید.