حزب الله سامانه راداری کشف پهپادی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد

حزب الله سامانه راداری کشف پهپادی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد

رزمندگان حزب الله لبنان سامانه راداری شناسایی پهپادی پایگاه هوایی «ایلانیه» اشغالگران در غرب دریاچه طبریه را هدف حملات پهپادی قرار داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز،حزب الله لبنان یک رادار ضد پهپادی ارتش اشغالگر را در پایگاه هوایی «ایلانیه» در غرب دریاچه طبریه را با چندین پهپاد منهدم کرد.

پایگاه خبری المیادین چهارشنبه شب گزارش داد که رسانه جنگی مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگان حزب الله لبنان توانستند در عملیاتی موفق بخشی از سامانه تجسسی و شناسایی نیروی هوایی اشغالگران را در پایگاه ایلانیه در غرب طبریه با چندین پهپاد تهاجمی هدف قرار دهند.

ساعاتی پیش نیز، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که یک پهپاد انتحاری متعلق به حزب الله به تقاطع جولانی در شمال شرق فلسطین اشغالی اصابت کرده است.

پیش تر منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار در همین منطقه خبر داده بودند.

همچنین حزب الله لبنان دستگاه های جاسوسی را در سایت راداری ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه مزارع شبعا هدف قرار داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله سامانه راداری کشف پهپادی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله سامانه راداری کشف پهپادی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد"، کلیک کنید.