حسینی: همه اتفاقات بد برایمان رخ داد

حسینی: همه اتفاقات بد برایمان رخ داد

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بازیکنان ما تمام انرژی خود را ارایه کردند اما شرمنده هواداران شدیم.

به گزارش تیتروز، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان در نیمه نهایی جام حذفی افزود: بازی خوبی بود و البته متاسفانه همه اتفاقات بد برایمان رخ داد، یک گل به حریف هدیه دادیم و در نیمه دوم توانستیم جبران کنیم، در ادامه می توانستیم گل برتری را بزنیم اما جام حذفی اتفاقات خاص خود را دارد، بازیکنان ما تمام انرژی خود را ارایه کردند اما شرمنده هواداران شدیم و با بدشانسی حتی بهترین پنالتی زن ما هم پنالتی اول را از دست داد.

وی ادامه داد: با اتفاقاتی که امسال افتاد، داشته های تیم ما همین بود و سعی کردیم از نفرات موجود بهترین استفاده را ببریم.

حسینی در خصوص عملکرد خط دفاعی تیم آلومینیوم گفت: اتفاقی که روی گل اول مس افتاد، برای خیلی از گلرها رخ می دهد، دنبال مقصر نگردیم بهتر است، گوهری در بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و نمی خواهیم شکست را گردن کسی بیندازیم، البته وقتی به اراک آمدم، تیم آلومینیوم گلری نداشت.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسینی: همه اتفاقات بد برایمان رخ داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسینی: همه اتفاقات بد برایمان رخ داد"، کلیک کنید.