حقدادی بعد از انصراف از مجمع انتخابی ژیمناستیک: به هیچ وجه ناراحت نیستم+فیلم

حقدادی بعد از انصراف از مجمع انتخابی ژیمناستیک: به هیچ وجه ناراحت نیستم+فیلم

کاندیدای انصراف دهنده فدراسیون ژیمناستیک اعلام کرد به هیچ وجه ناراحت نیست و راجع به مسایل حاشیه ای صحبت نمی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، عابد حقدادی پس از انصراف از مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک اظهار کرد: امیدوارم با رویکرد جدید که فدراسیون پس از این انتخابات در پیش می گیرد و با تعاملی که با همه اعضای مجمع و رسانه ها، پیشکسوتان، مربیان، داوران و همه ذینفعان جامعه ژیمناستیک می کند، روز های خوبی در انتظار این ورزش باشد. من در بدو ورود کیومرث هاشمی به وزارت ورزش گفتم، چون تمام مراتب مدیریتی را در کشور تجربه کرده اند، تجربیات بسیار زیادی در معاونت ورزش قهرمانی، در استان ها، در دفتر امور مشترک و در ریاست کمیته ملی المپیک داشتند، مسایلی که در دهه 80 برای فوتبال ما به وجود آمد با تدبیر او حل شد.  

وی ادامه داد: مشکل ژیمناستیک هم با تدبیر هاشمی حل خواهد شد. ان شاءالله به المپیک و رویداد های بعدی فکر کنیم. به قهرمانان و توسعه زیرساخت ها فکر کنیم. اینکه بخواهیم فضای گلایه و مسایل حاشیه ای مطرح کنیم کمکی به ورزش کشور نمی کنیم. من به عنوان سرباز ورزش کشور و کسی که پوست و گوشت و استخوانم از ورزش است، آن چیزی که بزرگان ورزش کشور صلاح بدانند همه به آن عمل کنیم. ان شاءالله به موفقیت ورزش کشور و به اهتزاز درآمدن ورزش کشور فکر کنیم. این برای ما مهم است و افراد و اشخاص اهمیتی ندارند.  

کاندیدای انصراف دهنده فدراسیون ژیمناستیک در مورد اینکه می پذیرد در دوره گذشته که انتخابات باطل شد هم اگر اینچه درگاهی حضور داشت او رای نمی آورد، تصریح کرد: من راجع به مسایل حاشیه ای صحبت نمی کنم. آنچه لازم بود در مجمع و در این مصاحبه گفتم.  

حقدادی در مورد اینکه مکدر به نظر می رسد، گفت: نه، به هیچ عنوان و به هیچ وجه ناراحت نیستم و خواهش می کنم من را به حاشیه نبرید.   

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حقدادی بعد از انصراف از مجمع انتخابی ژیمناستیک: به هیچ وجه ناراحت نیستم+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حقدادی بعد از انصراف از مجمع انتخابی ژیمناستیک: به هیچ وجه ناراحت نیستم+فیلم"، کلیک کنید.