حماس: ادعاهای اسراییل درباره توقیف اموال خارجی ما مضحک است

به گزارش تیتروز، جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: ادعاهای رژیم اشغالگر اسراییل درباره دستیابی به اسناد و پول های حماس که آن را از طرف های خارجی دریافت کرده، مضحک و خنده دار است. تبلیغ این داستان های تخیلی به عنوان دستاورد نشان دهنده سطح شکستی است که ارتش و دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی در مقابل پایداری ملت و مقاومت جسور ما به آن رسیده اند.

به گزارش النشره، در این بیانیه آمده است: رژیم اشغالگر هرگز در تبلیغ اکاذیب خود و قبولاندن آن به جهان که از جنایت هایش به تنگ آمده است، موفق نخواهد شد. این رژیمی است که به خاطر جنایت هایش در مقابل دیوان بین المللی دادگستری محاکمه خواهد شد.

به گزارش تیتروز،تبلیغات رژیم صهیونیستی علیه حماس در حالی است که جنگ غزه همچنان ادامه دارد و نیروهای رژیم صهیونیستی همچنان با مقاومت شدید نیروهای فلسطینی در غزه روبرو هستند و این رژیم هنوز نتوانسته به اهداف خود در این جنگ دست یابد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: ادعاهای اسراییل درباره توقیف اموال خارجی ما مضحک است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: ادعاهای اسراییل درباره توقیف اموال خارجی ما مضحک است"، کلیک کنید.