حمایت ویژه وزیر ارشاد از هنرمندان موسیقی اقوام و نواحی

در پاسخ به تیتروز مطرح شد؛

حمایت ویژه وزیر ارشاد از هنرمندان موسیقی اقوام و نواحی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از گسترش حمایت های خود نسبت به موسیقی اقوام و محلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امشب بیست و سوم بهمن ماه به تماشای اجرای ارکستر ملی به رهبری همایون رحیمیان در جشنواره موسیقی فجر نشست.

اسماعیلی در جمع خبرنگاران گفت: موضوعات فرهنگی انقلاب باعث این موضوع شده که جشنواره ها همه همین ایام برگزار شود، اختتامیه شعر، فیلم ،تیاتر برگزار شده و حال هم موسیقی و هنرهای تجسمی را داریم.

وی در ادامه افزود: امشب هم مجموعه موسیقی فجر با اجرای خوب و با برنامه خوب آغاز شد، جا دارد از دبیر و مدیرکل هنری تشکر کنم یک برنامه فشرده که اکثر عزیزانی که مردم به انها محبت دارند دراین جشنواره حضور دارند.

وی درباره مشارکت فرهنگسراها گفت: من باید از همکاران فرهنگسراها نیز تشکر کنم که با کار ما هماهنگ شدند تا مشتاقان بیشتری حضور یابند،  باید این دایره را گسترش دهیم، ما به خاطر اشتیاق بالای مردم همچنان با کمبود سالن مواجهیم،اما پردیس جشنواره های فجر که ساخت آن به زودی آغاز می شود، به کمک ما خواهد آمد.

اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرگزاری تیتروز درباره حمایت از موسیقی اقوام و نواحی گفت: موسیقی اقوام، سنتی، مقامی و محلی مورد حمایت جدی وزارت است ، من از دوستان خواستم در تقویم ویژه به موسیقی اقوام در راستای حمایت نگاه کنند و  سالن ها را با همکاری در اختیار گروه ها بگذارند. 

وی با بیان اینکه جشنواره ها را با حمایت از شخصیت های هنری برگزار میکنیم، توضیح داد: این شخصیت ها شاید در کلان شناخته نشده باشند اما  در استان خود مورد احترامند و پررونقند، از این افراد تجلیل میکنیم و الحمدالله این مسیر را کسترش خواهیم داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت ویژه وزیر ارشاد از هنرمندان موسیقی اقوام و نواحی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت ویژه وزیر ارشاد از هنرمندان موسیقی اقوام و نواحی"، کلیک کنید.