حمله مقاومت لبنان به مقر صهیونیست ها/به صدا درآمدن آژیرهای خطر در اراضی اشغالی

مقاومت لبنان امروز از حمله به مقر نظامی «جل العلام» خبر داد. این در حالی است که از ترس نفوذ پهپادها آژیرهای خطر در شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند.

به گزارش تیتروز، حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) اعلام کرد در حمایت از ملت پایدار غزه و در پشتیبانی از مقاومت قهرمان و شریف آن مبارزان مقاومت ساعت 11 و 10 دقیقه مقر نظامی جل العلام را با گلوله های خمپاره هدف قرار دادند که مستقیما به هدف مورد نظر اصابت کردند.

این در حالی است که رسانه های عبری زبان گزارش دادند در الجلیل غربی علاوه بر شنیده شدن صدای انفجار دودی سفید در نزدیکی 2 قایق نظامی در شمال نهاریا رویت شده است.

همچنین پیشتر امروز صدای آژیرهای خطر در چندین شهرک دشت الحوله در الجلیل غربی از ترس نفوذ پهپادها به صدا درآمدند.

به گزارش این رسانه ها، آژیرهای خطر در سراسر منطقه جنوبی بلندی های جولان از جمله در کفر حاروف، بنی یهودا و میفو حما شنیده شد. به گزارش این رسانه ها، آژیر خطر به ظن نقض حریم هوایی جولان توسط پهپادها به صدا درآمد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله مقاومت لبنان به مقر صهیونیست ها/به صدا درآمدن آژیرهای خطر در اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله مقاومت لبنان به مقر صهیونیست ها/به صدا درآمدن آژیرهای خطر در اراضی اشغالی"، کلیک کنید.