خرید واحد 65 متری در این منطقه تهران با 2 میلیارد تومان + جدول

به گزارش خبرگزاری تیتروز، روزهای اخیر قیمت خرید ملک در منطقه 13 تهران را مورد بررسی قرار دادیم، حال در این گزارش قیمت خرید مسکن در منطقه 14 را با توجه به افزایش قیمت مسکن در اسفندماه بررسی خواهیم کرد.

به نظر می رسد همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است. البته از اواسط پاییز تا پایان سال گذشته خرید و فروش در بازار مسکن به کمترین میزان خود طی سال های اخیر رسیده است.

عده ای از کارشناسان اظهار می کنند که وضعیت این بازار با عرضه واحدهای نهضت ملی توسط دولت سیزدهم از حالت رکودی خارج و قیمت ها کاهشی می شود اما براساس رسم هرساله این بازار به نظر می رسد در اردیبهشت ماه مجدد افزایش قیمت مسکن را تجربه خواهیم کرد، زیرا از ابتدای اردیبشهت ماه فصل جابه جایی مستاجران خواهد بود.

خرید واحد 65 متری در این منطقه تهران با 2 میلیارد تومان + جدول

منطقه 14 جز مناطق متوسط تهران محسوب می شود که بسیاری از اقشار مختلف در این منطقه ساکن هستند؛ البته این منطقه به علت وجود تعدادی کارخانه از صنایع متنوع، منطقه صنعتی هم به شمار می رود.

بنا براین گزارش، برای خرید یک واحد 65 متری در منطقه اتابک تهران با عمر 13 سال ساخت، نیازمند حداقل 2 میلیارد و 270 میلیون تومان است.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید واحد 65 متری در این منطقه تهران با 2 میلیارد تومان + جدول" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید واحد 65 متری در این منطقه تهران با 2 میلیارد تومان + جدول"، کلیک کنید.