خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به بخش چمستان

تیتروز/مازندران فرماندار شهرستان نور گفت: در بخش چمستان بیش از 700میلیارد تومان خسارت سیل در حوزه تخریب زمین های کشاورزی، دیواره های حفاظتی، پل ها و ابنیه تحمیل شد.

بیژن پولادی شامگاه25 فروردین در جلسه شورای اداری اظهار کرد: امیدواریم منتخب مردم شهرستان های نور و محمودآباد در کنار دولت با تعامل سازنده در راستای پیشبرد اهداف نظام، انقلاب و توسعه شهرستان گام های بلندی بردارد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات اسفند 1402 بی حاشیه ترین انتخابات در ادوار گذشته شهرستان نور بود، افزود: شهرستان نور سال 1402 را در حالی پشت سر گذاشت که چندین بار دچار سیلاب و چالش های متعدد و سخت شد.

وی ادامه داد: در جبران سیل های اخیر از ظرفیت های داخلی چون تهاتر، تامین بودجه با پیگیری های فراوان از پایتخت و همچنین کمک خیرین و پیمانکاران منطقه استفاده شد.

پولادی ادامه داد: در حوزه راه، روشنایی محور آلشرود به چمستان با کمک بیش از 15 میلیارد تومان توسط خیرین انجام شد.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به مبلمان شهری و روستایی و توسعه روستاها در بخش مرکزی و چمستان گفت: سال گذشته به صورت همزمان بیش از 70 روستاها طرح هادی انجام شد.

وی ادامه داد: در حوزه برق تبدیل سیم به کابل، راه روستایی، گازرسانی به بخش بلده، شبکه های فیبر نوری توسعه متوازن در شهرستان در حال انجام است.

فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه نیروهای امنیتی همیشه پای کار هستند گفت: با توجه با اینکه در ایام تعطیلات نوروز بیش از 3 میلیون گردشگر وارد شهرستان شدند که کوچکترین تنشی به وجود نیامد.

پولادی ادامه داد: در حوزه تنظیم بازار و ارزاق عمومی با توجه به حجم بالای مسافر و خانه دومی ها مشکل خاصی به وجود نیامد و استقبال خوبی صورت گرفت.

مدیران در خط مقدم خدمتگزاری قرار دارند

حجت الاسلام محمودزاده امام جمعه ایزدشهر نیز در این جلسه با اشاره به اینکه همه ما به عنوان خدمتگزاران به این نظام و امت در صحنه هستیم، اظهار کرد: هر خدمتی که بخواهد برای مردم انجام شود، خط مقدم آن مدیران هستند چرا که اگر خط مقدم درست باشد اجرای برنامه ها و طرح ها نیز درست خواهد بود.

خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به بخش چمستان

وی با اشاره به اینکه ایزدشهر اگر چه در ظاهر جمعیت محدودی دارد، اما پیشانی شهرستان نور است ، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های منحصر بفرد ایزدشهر، انتظار می رود در موضوعات مختلف شهر به صورت مستقل دیده شود.

امام جمعه ایزدشهر با بیان اینکه قانون شکستنی نیست اما با تبصره ها قابل انعطاف است، خاطرنشان کرد: در اجرای مصوبات و مواردی که می توان هزینه ها را در شهر ایزدشهر انجام داد، کمک کنید تا در همین شهر خرج شود.

«عبدالوحید فیاضی» نماینده منتخب مردم شهرستان های نور و محمودآباد نیز دراین جلسه اظهار کرد: مدیران باید دانش افزایی به میزان تعهد و خدمتگزاری داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط سخت شده است به مدیرانی با مهارت و تلاش بیشتر نیاز داریم و استفاده از تکنولوژی و برنامه های مدون خیلی کمک کار است.

نماینده منتخب مردم شهرستان های نور و محمودآباد با تاکید براینکه باید نارضایتی ها را در جامعه کاهش دهیم، گفت: تمامی مدیران در افزایش توسعه رضایتمندی مردم نقش محوری و تعیین کننده ای دارند.

خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به بخش چمستان

پروژه ای برای عزل و نصب مدیران نداریم،

فیاضی با تاکید بر اینکه پروژه ای برای عزل و نصب مدیران نداریم، افزود: هر اداره ای که مراجعینش به دفتر نماینده بیشتر باشد معنی آن این است که یا قانون ناکافی دارد و یا مدیر مناسب ندارد در هر صورت مدیر باید پاسخ دهد.

 وی با بیان اینکه معیار کار پاکدستی و خدمتگذاری است، افزود: ما نسبت به آنچه که مردم مطالبه دارند خیلی عقب هستیم و برای خدمتگذاری بیشتر به مردم با هم پیمان می بندیم. شهر ما ظرفیت کارشکنی ندارد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به بخش چمستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به بخش چمستان"، کلیک کنید.