خمس به شدت سختگیر است

آفتاب نیوز :

امیرحسین حسین زاده امروز (جمعه) در گفت وگو با برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما درباره حضورش در تراکتور اظهار کرد: تراکتور امکانات خوبی دارد و تجهیزات مناسبی برای ما وجود دارد. با تمام بازیکنان و اعضای تیم ارتباط خوبی دارم اما شجاع خلیل زاده با اینکه سن بیشتری نسبت به اکثر اعضای تیم دارد، اما بسیار صمیمی است و با او احساس راحتی می کنم.

او ادامه داد: سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. با امیر قلعه نویی برای حضور در تیم ملی صحبت نکرده ام اما او شرایط من را از خمس جویا شده و ایشان هم تعریف زیادی از من کرده است.

وینگر تراکتور درباره جدایی از تیم شارلوا و بازگشت به لیگ برتر بیان کرد: از اینکه از شارلوا جدا شدم ناراحت نیستم، شرایط آب و هوایی و زندگی سختی در بلژیک داشتم در فصلی که راهی شارلوا شدم از لالیگا دو، بوندسلیگا دو، لیگ پرتغال و کرواسی هم پیشنهاد داشتم اما پیشنهاد باشگاه شارلوا بهتر از سایر تیم ها بود. بیشتر دوست دارم در لیگ کشورهای اطراف مانند ترکیه، امارات و قطر بازی کنم اما دیگر راهی تیمی از بلژیک نخواهم شد.

او درباره مصاحبه جنجالی خود در ابتدای فصل که گفته بود “برای برخی بازیکنان برد و باخت مهم نیست” اظهار کرد: اشتباه کردم، من عصبی بودم و کنترل نداشتم. اوایل فصل بازی نمی کردم و به تیم ملی دعوت نشدم و حرف هایم در آن مصاحبه اشتباه بود. بعد از آن دیگر مصاحبه ای انجام ندادم.

حسین زاده درباره شرایط تراکتور اضافه کرد: امسال می توانستیم امتیازات بیشتری را کسب کنیم و فاصله خودمان را با صدر جدول کمتر کنیم، اما باز نتایج بدی نگرفته ایم و خدا را شکر می کنیم. هیچ بازیکنی در تراکتور کم نمی گذارد و با تمام توان بازی می کند و سعی خواهیم کرد تا در دیدارهای باقی مانده بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

او در رابطه با پاکو خمس گفت: خمس مربی ای بسیار سخت گیر و از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد. او تمرینات فشرده و سختی را برای ما در نظر می گیرد و خیلی سخت بازیکنی مورد پسند او قرار می گیرد و به همین دلیل من خیلی از بازی ها روی نیمکت بودم. او به غذاهایی که بازیکنان می خورند بسیار حساس است و اجازه نمی دهد از غذاهای چرب استفاده کنیم.

حسین زاده خاطرنشان کرد: در ابتدای فصل از 3 باشگاه استقلال تهران، سپاهان و تراکتور پیشنهاد داشتم و اولین باشگاه خواستار جذب من، استقلال بود اما به دلیل مبلغ بالای رضایت نامه که باشگاه شارلوا درخواست کرده بود این انتقال صورت نگرفت. مبلغ رضایت نامه من حدود 800 هزار دلار بود که باشگاه تراکتور پرداخت کرد و توانستم راهی این تیم شوم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خمس به شدت سختگیر است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خمس به شدت سختگیر است"، کلیک کنید.