خودرو های چینی هوشمند و ارزان در راه است

شرکت چینی خودرو های الکتریکی اکسپنگ اعلام کرد که قصد دارد یک برند ارزان تر را راه اندازی کند و وارد یک بخش رقابتی بزرگ در میان رقابت شدید قیمت در صنعت خودرو های برقی شود.

خودرو های چینی هوشمند و ارزان در راه است

آفتاب نیوز :

هی شیایوپنگ، مدیرعامل اکسپنگ در یک رویداد صنعتی در پکن اظهار کرد که مدل های این برند که قرار است در ماه آینده عرضه شوند، بین 100 هزار یوان تا 150 هزار یوان (14 هزار تا 21 هزار دلار) قیمت خواهند داشت. این در مقایسه با محدوده 200 هزار تا 300 هزار یوان است که در آن سازندگان خودرو های برقی ممتاز معمولاً خودرو های خود را قیمت می دهند.

رقابت در بازار خودرو های برقی چین تشدید شده است، زیرا شرکت ها برای کاهش قیمت ها رقابت می کنند و بی وای دی رهبر بازار دور عمیق تری از کاهش قیمت ها را رهبری می کند.

اکسپنگ که به طور متوالی مدل هایی را تحت این برند معرفی می کند که نامی از آن ها نبرده است و هر کدام دارای سطوح مختلفی از قابلیت های رانندگی هوشمند هستند. این برند جدید به ایجاد اولین خودروی رانندگی با کمک هوش مصنوعی برای جوانان اختصاص دارد.

طبق گزارش انجمن خودرو های مسافری چین، فروش خودرو های برقی با باتری در چین در دو ماه اول سال از 20.8 درصد در کل سال 2023 به 18.2 درصد کاهش یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودرو های چینی هوشمند و ارزان در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودرو های چینی هوشمند و ارزان در راه است"، کلیک کنید.