درز اطلاعات رسمی در حمله سایبری گسترده به وزارت دادگستری اسراییل

به گزارش تیتروز، وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی از حمله گسترده سایبری به این وزارتخانه خبر داد.

در بیانیه وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی آمده است که طرف های ذی ربط در حال بررسی ابعاد این حمله سایبری و خسارت های ناشی از آن هستند.

گروه موسوم به «انانیموس برای عدالت» مسیولیت این حمله سایبری علیه رژیم صهیونیستی را برعهده گرفته است.

به گزارش تیتروز به نقل از اسکای نیوز عربی، این گروه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ما اقدام به هک اطلاعات نیروهای وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی در چند عملیات کردیم و حجم اطلاعات به دست آمده چیزی نزدیک به 300 گیگابایت بوده و حیرت آور است.

گروه مذکور تاکید کرد: این اطلاعات دربرگیرنده نامه ها، مدارک رسمی، اطلاعات کارمندان و ایمیل های آنها است.

رژیم صهیونیستی به دلیل زیرساخت های ضعیف امنیتی بارها مورد حمله های سایبری قرار گرفته که هربار اطلاعات و اسناد رسمی بخش های مختلف این رژیم درز پیدا می کند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درز اطلاعات رسمی در حمله سایبری گسترده به وزارت دادگستری اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درز اطلاعات رسمی در حمله سایبری گسترده به وزارت دادگستری اسراییل"، کلیک کنید.