دوست داشتم دوباره پیراهن استقلال را بپوشم/ قرار بود اتفاقاتی بیفتد که بازگردم!

آفتاب نیوز :

فرشید اسماعیلی هافبک سابق نساجی درباره جدایی از این تیم اظهار کرد: ابتدا باید از هواداران نساجی تشکر کنم که در طول نیم فصل اول از من حمایت کردند و بار ها در ورزشگاه وطنی تشویقم کردند و باید بگویم هرگز آن ها را فراموش نخواهم کرد. همین جا از آن ها بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی می کنم و آرزوی موفقیت برای این تیم پرطرفدار و با ریشه دارم.

او ادامه داد: بعد از پیشنهاد و نامه ی باشگاه استقلال به نساجی دوست داشتم دوباره پیراهن استقلال را بپوشم، چون به هر حال سال های خوبی را با این تیم داشتم و بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بودم و همین جا هم می گویم اگر اسم و رسمی را در فوتبال دارم به خاطر استقلال است.

هافبک سابق استقلال افزود: با صحبت هایی که با نکونام انجام دادم قرار بود اتفاقاتی بیفتد که به استقلال بازگردم، اما واقعا نمی دانم چرا جوی درست شد که نتوانم دوباره به استقلال بازگردم. این هم در شرایطی که به خاطر این تیم حتی 4 هفته صبر کردم. قسمت نشد دوباره به استقلال بازگردم، اما امیدوارم روزی اگر مربی بازیکنی را نیاز داشت فضا برای آمدنش فراهم باشد. اما باید از مجموعه نساجی تشکر کنم که در این مدت که در کنار آن ها حضور داشتم کمک کردند و باید بگویم که مانند این مجموعه در فوتبال کم پیدا می شود. البته درودگر هم تا زمانی که در نساجی بود رابطه خیلی خوبی با هم داشته و همچنان داریم.

اسماعیلی درباره حضورش در پیکان در نیم فصل دوم لیگ برتر بیان کرد: درباره حضورم در پیکان با عنایتی و آقای مددی صحبت کردم. آقا رضا تماس گرفت و جلسه ای را با یکدیگر برگزار کردیم که در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بروم. امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادرفنی پیکان جایگاه خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوست داشتم دوباره پیراهن استقلال را بپوشم/ قرار بود اتفاقاتی بیفتد که بازگردم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوست داشتم دوباره پیراهن استقلال را بپوشم/ قرار بود اتفاقاتی بیفتد که بازگردم!"، کلیک کنید.