دومین شکست یاران اسماعیل نژاد در پلی آف ایتالیا

تیم والیبال ورونا با حضور اسماعیل نژاد موفق نشد در پلی آف مقابل حریفش به پیروزی برسد.

به گزارش تیتروز، ورونا در بازی دوم دور یک چهارم نهایی سوپرلیگ والیبال ایتالیا به مصاف پروجا رفت که این مسابقه با پیروزی سه بر یک پروجا به اتمام رسید. این رقابت در چهار ست و به ترتیب با نتایج 25 بر 21، 21 بر 25، 16 بر 25 و 15 بر 25 به سود تیم والیبال پروجا، یکی از قدرت های ایتالیا، تمام شد.

در بازی اول هم تیم پروجا توانسته بود با نتیجه قاطع سه بر یک مقابل ورونا به پیروزی رسیده بود.

امین اسماعیل نژاد، ملی پوش والیبال ایران که برای ورونا توپ می زند، در بازی دوم پلی آف هم برای تیمش به میدان رفت و  به کسب 12 امتیاز بسنده کرد. او در این بازی 9 امتیاز از حمله، دو امتیاز از دفاع و یک امتیاز از سرویس برای تیمش پوین کسب کرد اما عملکرد خوب او باعث باخت تیمش نشد.

با توجه به اینکه بازی های پلی آف سوپرلیگ والیبال ایتالیا به شکل سه پیروزی از پنج رقابت برگزار می شود، در صورت شکست ورونا در بازی بعد امید صعودش به دور بعدی این مسابقات از دست خواهد رفت. باید دید که آیا یاران اسماعیل نژاد می توانند در بازی سوم مقابل پروجا به پیروزی برسند یا خیر؟

در دیگر دیدارهای برگزارشده از دور یک چهارم نهایی لیگ والیبال ایتالیا، مونزا با نتیجه سه بر یک لوبه را شکست داد. همچنین میلانو با نتیجه سه بر یک برابر پیاچنزا تسیلم شد. مودنا و ترنتینو دیگر بازی این مسابقات بود که با پیروزی سه بر دو ترنتینو همراه بود.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین شکست یاران اسماعیل نژاد در پلی آف ایتالیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین شکست یاران اسماعیل نژاد در پلی آف ایتالیا"، کلیک کنید.