رامین رضاییان بازیکن استقلال را نیمکت نشین می کند؟

آفتاب نیوز :

عده ای عنوان کردند که امیر قلعه نویی از رامین رضایت ندارد و بعد هم بحث جوان گرایی در تیم ملی و خط خوردن نفراتی، چون روزبه چشمی، کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی مطرح شد، اما بر خلاف بعضی از پیش بینی ها رامین رضاییان دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شد.

رضاییان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی برگشت با ترکمنستان هم کنار امیر قلعه نویی نشست و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد تا مشخص شود شانس زیادی برای بازگشت دوباره به ترکیب اصلی تیم ملی دارد.

معمولا در مسابقات ملی هر بازیکنی که همراه با سرمربی تیم به کنفرانس می رود در بازی تیم فیکس می شود و تا حالا سابقه نداشته بازیکنی به کنفرانس برود، اما فردای آن روز در ترکیب نباشد. بر همین اساس قاعدتا رامین رضاییان هم باید دوباره در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کند که در آن صورت صالح حردانی که در بازی رفت مقابل ترکمنستان یک پاس گل ارسال کرد، نیمکت نشین می شود.

رضاییان در جام ملت های آسیا عملکرد پرفراز و نشیبی داشت، اما در مجموع همراه با سپاهان فصل خوبی را سپری کرده و باید دید تا چه زمانی می تواند در تیم ملی کشورمان بازی کند. فراموش نکنیم که سن رامین تا حدی بالا رفته و جام جهانی هم دو سال دیگر برگزار می شود و در واقع تا آن زمان رامین و بقیه بازیکنان تیم ملی 2 سال دیگر پیرتر می شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رامین رضاییان بازیکن استقلال را نیمکت نشین می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رامین رضاییان بازیکن استقلال را نیمکت نشین می کند؟"، کلیک کنید.