رامین رضاییان: با احترام به ترکمنستان به میدان می رویم

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ به نقل از بخش رسانه ای تیم ملی، رامین رضاییان در نشست خبری پیش از دیدار برابر ترکمنستان اظهار کرد: ما همیشه با احترام به رقبا پا به میدان مسابقه می گذاریم و احترام به حریف را همیشه برای خود تمرین می کنیم. در دیدار فردا هم با احترام کامل به مردم و تیم ملی ترکمنستان به میدان می رویم اما قطعا با تمام وجود برای اجرای برنامه های سرمربی تیم ملی و کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: قطعا فردا روز متفاوتی نسبت به بازی رفت خواهیم داشت. در بازی قبل هواداران ایرانی کنارمان بودند و در این بازی ترکمنستان از حضور هواداران خود استفاده خواهد کرد بنابراین این دیدار کاملا متفاوت خواهد بود. فراموش نکردیم که در تورنمنت اردن قطر را با چهار گل شکست دادیم اما در نیمه نهایی جام ملتهای آسیا برابر این تیم نتیجه لازم را نگرفتیم؛ نتیجه ای که هنوز به شخصه آن را هضم نکرده ام بنابراین در دیدار فردا برای ما روز جدیدی خواهد بود و بدون توجه به نتیجه بازی رفت تلاش خواهیم کرد سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رامین رضاییان: با احترام به ترکمنستان به میدان می رویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رامین رضاییان: با احترام به ترکمنستان به میدان می رویم"، کلیک کنید.