رحیمی صاحب کسب سهمیه پارالمپیک پاراتیروکمان شد  – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، هشتمین دوره مسابقات تیروکمان فزاع امروز برگزار شد و غلامرضا رحیمی ملی پوش کشورمان در ماده ریکرو در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک پاریس، پس از یک دور استراحت، در مرحله یک شانزدهم حریفی از تایلند را با نتیجه 7 بر یک شکست داد. در مرحله یک هشتم برابر حریفش 6 بر 4 به پیروزی رسید و در مرحله یک چهارم حریفی از هند را با نتیجه 6 بر 4 پشت سر گذاشت.

ملی پوش کشورمان در مرحله نیمه نهایی برابر ورزشکاری از انگلیس به تساوی 5-5 رسید که در تیر طلایی از سد این حریف عبور کرد و با صعود به مرحله فینال موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس شد.

رحیمی در مرحله فینال حریفی از برزیل را 6 بر 2 شکست داد. در این مسابقات اهدای مدالی صورت نگرفت.

محمدرضا زندی دیگر نماینده کشورمان در ماده W1 در مرحله یک هشتم نهایی 134 بر 122 برابر حریفی از قزاقستان به پیروزی رسید. در مرحله یک چهارم نهایی 134 بر 124 برابر ورزشکاری از چک به برتری دست یافت.

ملی پوش کشورمان در مرحله نیمه نهایی 138 بر 132 برابر حریفی از فنلاند نتیجه را واگذار کرد و از کسب سهمیه پارالمپیک پاریس بازماند.

زندی در مسابقات بین المللی فزاع، فردا در مرحله فینال به مصاف حریفی از ترکیه خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رحیمی صاحب کسب سهمیه پارالمپیک پاراتیروکمان شد  – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رحیمی صاحب کسب سهمیه پارالمپیک پاراتیروکمان شد  – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.