رضا یزدانی: برای دوره آموزشی به فرانسه می روم

دارنده 2 مدال طلای کشتی آزاد جهان از قبول پیشنهاد فرانسه برای برگزاری دوره آموزشی در این کشور خبر داد.

رضا یزدانی در گفتگو با تیتروز، درباره دعوت رییس فدراسیون فرانسه از وی برای برگزاری دوره آموزشی برای کشتی گیران فرانسه در راه حضور در المپیک پاریس، اظهار کرد: دبیر فدراسیون کشتی با من تماس گرفت و اعلام کرد ایمیلی از سوی رییس فدراسیون کشتی در این باره به فدراسیون ارسال شده و از من دعوت شده تا برای برگزاری دوره آموزشی راهی این کشور شوم. من نیز مدارک لازم را برای صدور ویزا ارسال کردم و اگر مشکلی پیش نیاید فروردین برای برگزاری این دوره راهی فرانسه خواهم شد. اگر شرایط مهیا باشد این همکاری نیز در آینده ادامه خواهد داشت.

دارنده 2 مدال طلا و 2 برنز جهان، در پاسخ به این سوال که آیا علاقه دارد به عنوان سرمربی نیز برای فرانسه در المپیک فعالیت کند، گفت: پیشنهادات مختلفی از کشورهای اروپایی برای مربیگری داشتم اما در حال حاضر چنین هدفی ندارم. فعلا برای برگزاری دوره عازم این کشور می شوم و باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

سرمربی تیم کشتی آزاد بانک شهر در ادامه درباره میزبانی این تیم از رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در تنکابن گفت: مدیران بانک شهر حمایت های بسیار خوبی از کشتی به عنوان ورزش اول ایران دارند و باید قدر چنین مدیرانی که از ورزش حمایت می کنند را بدانیم. با وجودیکه فقط چند روز از اعلام موافقت با برگزاری این مسابقات می گذرد اما همه کارها به سرعت انجام شد و این رقابتها با حضور 2 تیم داخلی و 7 تیم خارجی روزهای شنبه و یکشنبه در تنکابن برگزار خواهد شد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضا یزدانی: برای دوره آموزشی به فرانسه می روم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضا یزدانی: برای دوره آموزشی به فرانسه می روم"، کلیک کنید.