رفع معارض کارخانه درخشان یزد/ضرورت تقویت زیرساخت ها – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، جمال کدخداپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کارخانه نوآوری درخشان یزد یکی از کارخانه مطرح کشور در حوزه اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی و کسب و کارهای نواورانه و نوپا است و ضرورت دارد که مشکلات مربوط به معارض آن برطرف شود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای حمایت از کسب و کارهای نوپا از استقرار 10 شرکت در این کارخانه و ایجاد فضای کار مشترک برای 150 فارغ التحصیل دانشگاهی با هزینه پایین برای رونق کسب و کارهای نوپا و فناورانه خبر داد و افزود: با توسعه این فضا امکان ایجاد اشتغال برای 250 فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم می شود.

مدیر کارخانه درخشان یزد از مهم ترین اهداف این کارخانه را فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز برای حمایت از کسب و کارهای نوپا و نوآورانه عنوان کرد و افزود: از جمله اقدامات کارخانه برای ارتقای بهره وری از فضای کسب و کار، کمک به ایجاد شبکه های ارتباطی برای این کسب و کارها، کمک به دیده شدن کسب و کارهای نوپا و نوآورانه، کمک به وصل شدن شبکه خدمات لازم برای رشد کسب و کارها در راستای ایجاد یک اکوسیستم قوی است تا شاغلان این بخش از گوشه نشینی درآمده و به کسب و کارهای رسمی تبدیل شوند.

کدخداپور اما از تامین زیرساخت های فیزیکی در مجموعه ابراز نارضایتی کرد و افزود: با گذشت دو سال از بهره برداری این کارخانه هنوز سیستم سرمایشی و گرمایشی، پارکینگ تامین نشده و محوطه سازی خوبی نیز صورت نگرفته است در حالی که این فضا برای کسب و کارهای نوپا مورد استقبال و مهم است باید مورد توجه بیشتر متولیان قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع معارض کارخانه درخشان یزد/ضرورت تقویت زیرساخت ها – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع معارض کارخانه درخشان یزد/ضرورت تقویت زیرساخت ها – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.