رقابت جدید و جذاب پرسپولیس و استقلال

آفتاب نیوز :

پرسپولیس با سه گلی که به صنعت نفت در آبادان زد موقتاً به صدر جدول رفت و البته تفاضل گل این تیم هم بهتر از استقلال شد.

حالا استقلالی ها هم می دانند که باید حداقل در بعضی از بازی ها با تفاضل گل خوب رقبایشان را ببرند تا اگر در هفته پایانی کار به گل شماری کشید از رقیب دیرینه عقب نمانند. 

چند روز قبل سهیل مهدی صراحتاً اعلام کرد که گل زده در خانه حریف در بازی های رودر رو محاسبه نمی شود و در صورتی که هفته آخر امتیازات دو تیم مدعی قهرمانی مساوی شود تفاضل گل معیار انتخاب قهرمان رقابت های لیگ برتر خواهد بود.

در همین راستا کادر فنی پرسپولیس از نتیجه ای که در آبادان حاصل شد کاملاً راضی به نظر می رسند و البته استقلالی ها هم امیدوارم بتوانند مقابل شمس آذر یا سایر رقبا با اختلاف بیش از یک گل برنده شوند.

حالا رقابت پرسپولیس و استقلال وارد فاز جدیدی شده و البته شاید همین رقابت باعث هیجان انگیزتر شدن و تهاجمی تر شدن بازی های آن ها شود که در نهایت می تواند اتفاق خوبی باشد.

گفتنی است استقلال هم در آبادان سه گل به صنعت نفت زده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت جدید و جذاب پرسپولیس و استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت جدید و جذاب پرسپولیس و استقلال"، کلیک کنید.