رهبر انقلاب: غزه تا این لحظه پیروز اصلی میدان است/ رژیم صهیونیستی قادر به شکست نیروهای مقاومت نیست

در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین و هییت همراه؛

رهبر انقلاب: غزه تا این لحظه پیروز اصلی میدان است رژیم صهیونیستی قادر به شکست نیروهای مقاومت نیست

رهبر معظم انقلاب اسلامی نیروهای مقاومت و مردم غزه را تا این لحظه پیروز میدان خواندند و تاکید کردند: اوج عزت و ایستادگی مردم غزه و فلسطین و ناکامی های رژیم صهیونیستی در این جنگ شش ماهه، حادثه و پدیده ای الهی است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز پنج شنبه در دیدار آقای «زیاد النَّخاله» دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین و هییت همراه، نیرو های مقاومت و مردم غزه را تا این لحظه پیروز میدان خواندند و تاکید کردند: اوج عزت و ایستادگی مردم غزه و فلسطین و ناکامی های رژیم صهیونیستی در این جنگ شش ماهه، یک حادثه و پدیده ای الهی است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه گفتند: اینکه رژیم صهیونیستی با آن همه ساز و برگ نظامی و پشتیبانی های قدرت های ظالم دنیا، اقدام به کشتار زنان و کودکان می کند، نشان می دهد این رژیم قادر به مقابله با نیرو های مقاومت و شکست آنها نیست.

حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین خاطر نشان کردند: به فضل الهی شما پیروزی نهایی مردم غزه را خواهید دید.

در این دیدار «زیاد النَّخاله» دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از موضوع فلسطین، یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی را گرامی داشت و گفت: آنچه که امروز در غزه در جریان است، درواقع تکرار حادثه کربلا است و به رغم همه سختی ها و توطیه ها، مردم غزه در کنار نیرو های مقاومت توانسته اند با ایستادگی کم نظیر خود، طراحی آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان آنها را برای نابودی مقاومت با شکست مواجه کنند.

وی با تاکید بر هماهنگی کامل میان نیرو های مقاومت به ویژه حماس و جهاد اسلامی، خاطر نشان کرد: مردم غزه و نیرو های مقاومت بر استمرار ایستادگی تا پیروزی نهایی مصمم هستند و به لطف خداوند پیروزی نهایی در آینده نه چندان دور محقق خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انقلاب: غزه تا این لحظه پیروز اصلی میدان است/ رژیم صهیونیستی قادر به شکست نیروهای مقاومت نیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انقلاب: غزه تا این لحظه پیروز اصلی میدان است/ رژیم صهیونیستی قادر به شکست نیروهای مقاومت نیست"، کلیک کنید.