روز قدس 1403 متمایز از همیشه است/ از هنرمندان انتظار کنش گری وجود دارد

تیتروز/تهران معاون امور مجلس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان اینکه از هنرمندان انتظار کنش گری وجود دارد، اظهار کرد: روز قدس 1403 متمایز از همیشه است.

حجت الاسلام والمسلمین محسن محمودی امروز، 14 فروردین 1403 در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه روز قدس 1403 به دلیل جنایات رژیم صهیونیستی متمایز از همیشه است، گفت: از هنرمندان و عموم فعالان اجتماعی در زمینه حمایت از مردم مظلوم فلسطین انتظار کنش گری وجود دارد.

این مقام تبلیغی کشور با بیان اینکه امسال روز جهانی قدس ویژگی های منحصر به فردی پیدا کرده است، اظهار کرد: روز قدس امسال بیش از هر زمانی در داخل و خارج کشور معنای خاصی یافته است و با توجه به واکنش های صورت گرفته، این روز شاهد خروش باشکوه تری در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی خواهیم بود.

معاون امور مجلس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در چهار دهه روز قدس را به عنوان یادگار امام راحل (ره) گرامی داشته است، افزود: پاسخ به رژیم صهیونیستی حق مسلّم و مطالبه مردم ایران است و جنایات و جنایت اخیر این رژیم در حمله به سفارت کشورمان بی پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی به شهادت مستشاران نظامی کشورمان در سوریه اشاره و عنوان کرد: شهادت این عزیزان برکت خاص خودش را خواهد داشت و جوش و خروش بیشتری را در بین مردم به وجود خواهد آورد و این خون ها پیروزی ملت فلسطین و جبهه مقاومت را تسریع خواهد کرد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روز قدس 1403 متمایز از همیشه است/ از هنرمندان انتظار کنش گری وجود دارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روز قدس 1403 متمایز از همیشه است/ از هنرمندان انتظار کنش گری وجود دارد"، کلیک کنید.