رونالدو الگوی ستاره بارسلونا – تیتروز

یه گزارش خبرگزاری تیتروز؛ در این بازی رابرت لواندوفسکی ستاره بارسلونا بود. او یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. در حقیقت رابرت لواندوفسکی روی هر سه گلی که بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید به ثمر رساند، به شکلی مستقیم اثر گذار بود.

آخرین بازیکنی که توانسته بود در زمین اتلتیکو مادرید مقابل این تیم، روی سه گل به طور مستقیم اثر گذار باشد، کریستیانو رونالدو بوده است. رونالدو در سال 2016 میلادی در ورزشگاه خانگی اتلتیکو مادرید هت تریک کرد و سه گل به ثمر رساند. پس از رونالدو هیچ بازیکن دیگری نتوانسته بود روی سه گل به شکل مستقیم مقابل اتلتیکو مادرید اثر گذار باشد تا این که شب گذشته رابرت لواندوفسکی یک گل به اتلتیکو مادرید زد و دو پاس گل هم جلوی این تیم داد.

بارسلونا در حال حاضر در رده دوم لالیگا ایستاده است و امیدوار است که این جایگاه را حفظ کند. لواندوفسکی به گفته ژاوی یکی از بهترین عملکرد های خود در بارسلونا را مقابل اتلتیکو مادرید به نمایش در آورد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونالدو الگوی ستاره بارسلونا – تیتروز" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونالدو الگوی ستاره بارسلونا – تیتروز"، کلیک کنید.