رژیم صهیونیستی با موشک به حومه دمشق حمله کرد

رژیم صهیونیستی با موشک به حومه دمشق حمله کرد

منابع خبری سوری چهارشنبه شب از وقوع یک انفجار شدید در منطقه زینبیه دمشق در پی تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به اهدافی در حومه دمشق خبر دادند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، خبرگزاری دولتی سوریه (سانا) با تایید تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش سوریه با موشک های صهیونیستی در اطراف دمشق مقابله و بیشتر آنها را منهدم کرده است.

در همین راستا، خبرنگار المیادین در خبری فوری گزارش داد که صدای انفجار مهیب در منطقه زینبیه شنیده شده است.

منابع خبری در سوریه گزارش دادند که پدافند هوایی برای مقابله با اهداف متخاصم در حومه دمشق به کار افتاده است.

برخی گزارش ها حاکی است که یک منزل مسکونی در شهر سیده زینب (س) در ریف جنوبی دمشق نیز جزو اهداف حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی بوده است

خبرنگار خبرگزاری رسمی سوریه هم از مقابله سامانه پدافندی با اهداف متخاصم در حومه دمشق خبر داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونیستی با موشک به حومه دمشق حمله کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونیستی با موشک به حومه دمشق حمله کرد"، کلیک کنید.