رژیم صهیونیستی بخشی از بیمارستان «شفا» را منفجر کرد

به گزارش تیتروز به نقل از المیادین، ارتش رژیم صهیونیستی به حمله های خود به منطقه های مختلف نوار غزه و ارتکاب جنایت در حق فلسطینیان ساکن این باریکه ادامه می دهد.

در پی بمباران خانه ای در اردوگاه «الجدید» واقع در غرب اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه 9 فلسطینی به شهادت رسیدند و شمار زیادی نیز زیر آوار گرفتار شدند.

محاصره مجتمع بیمارستانی شفا در غرب شهر غزه و حمله های ارتش رژیم صهیونیستی به این بیمارستان نیز برای چهارمین روز پیاپی ادامه دارد.

علاوه بر این منابع خبری از به گوش رسیدن صدای انفجار شدید در اطراف بیمارستان شفا واقع در غرب شهر غزه خبر دادند. این منابع گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی ساختمان کلینیک تخصصی این بیمارستان را منفجر کرده است.

به گزارش تیتروز، ارتش رژیم صهیونیستی از طریق بلندگو آوارگان حاضر در داخل مجتمع بیمارستانی شفا را تهدید کرده و از آنان خواسته فوراً این بیمارستان را تخلیه کنند.

همچنین جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی در عرض نیم ساعت اردوگاه «النصیرات» را 3 بار بمباران کردند. شهر «الاسری» در شمال غرب اردوگاه النصیرات نیز شاهد حمله های هوایی شدید جنگنده های صهیونیستی بود.

2 خانه در اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز از سوی ارتش رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

روز گذشته وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه ترین آمار شهیدان و زخمی های حمله های ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعلام کرد که شمار شهیدان فلسطینی در غزه از آغاز جنگ تاکنون به 31923 نفر رسیده و در این مدت 74 هزار و 96 نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

گفته می شود که بیش از 72 درصد قربانیان را زنان و کودکان تشکیل می دهند.

بنابر اعلام این وزارت خانه ارتش رژیم صهیونیستی در 24 ساعت 10 کشتار و جنایت دیگر را در غزه مرتکب شده که در پی آن 104 فلسطینی به شهادت رسیده و 162 نفر دیگر هم زخمی شده اند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونیستی بخشی از بیمارستان «شفا» را منفجر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونیستی بخشی از بیمارستان «شفا» را منفجر کرد"، کلیک کنید.