رکوردشکنی نجمه خدمتی در تفنگ 50 متر

5 ملی پوش تیراندازی به مرحله مقدماتی ماده تفنگ سه وضعیت مسابقات جهانی کسب سهمیه المپیک راه یافتند. 

به گزارش تیتروز، در ششمین روز از مسابقات تیراندازی جهانی سهمیه المپیک در برزیل، نمایندگان کشورمان در مرحله حذفی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان در خط آتش ایستادند.

در پایان این مرحله پوریا نوروزیان با 590.25 امتیاز در رده هفتم گروه یک و امیر محمد نکونام با امتیاز 583.24 در رده بیست و هفتم گروه یک راهی قرار گرفتند و راهی مرحله مقدماتی شدند. مهیار صداقت نیز امتیاز 576.28 را ثبت کرد و در رده بیست و سوم گروه 2 ایستاد و از رسیدن به مرحله مقدماتی بازماند.

مرحله مقدماتی رقابت های تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان پنجشنبه (30 فروردین) از ساعت 16:30 برگزار خواهد شد.

رکوردشکنی نجمه خدمتی و صعود هر سه ملی پوش به مرحله مقدماتی

همچنین در بخش تفنگ سه وضعیت زنان فاطمه امینی با 581.23 امتیاز و قرارگیری در رده بیست و هفتم گروه یک، الهه احمدی با رکورد 579.22 و قرارگیری در رده سیو چهارم گروه یک و نجمه خدمتی با رکورد 589.27 در رده دوم گروه دو ایستادند و هر سه ملی پوش به مرحله مقدماتی این ماده راه یافتند.

نجمه خدمتی در پایان مرحله مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت با ثبت امتیاز 589 رکورد ایران در این ماده را در رقابت های بین المللی ارتقا داد. او در تفنگ 10 متر نیز امتیاز 633 را ثبت کرد و عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و در نهایت در رده پنجم ایستاد.

مرحله مقدماتی رقابت های تفنگ سه وضعیت زنان نیز از ساعت 19:00 پنجشنبه آغاز می شود.

مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک پاریس از 24 تا 31 فروردین با حضور 466 ورزشکار از 76 کشور در برزیل برگزار می شود. در این مسابقات در هر ماده دو سهمیه المپیک توزیع می شود.

ایران در این مسابقات 15 نماینده دارد که تاکنون نتوانستند در این مسابقات سهمیه المپیک را به دست آورند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکوردشکنی نجمه خدمتی در تفنگ 50 متر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکوردشکنی نجمه خدمتی در تفنگ 50 متر"، کلیک کنید.