رگبار باران از دوشنبه در تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعدوبرق در استان از دوشنبه (3 اردیبهشت) خبر داد.

به گزارش تیتروز براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز و فردا (1 و 2 اردیبهشت)آسمان صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و در بخش های شمالی و ارتفاعات استان گاهی رگبار باران و رعد و برق و افزایش وزش باد و در بخشهای مرکزی جنوبی و غربی وزش باد نسبتا شدید تا شدید مورد انتظار است.

از روز دوشنبه تا چهارشنبه (3 تا 5 اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی وضعیت جوی استان آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش باران، گاهی رگبارو رعد و برق و وزش باد شدید در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ کاهش دما پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا (2 اردیبهشت)، کمی ابری تا نبمه ابری به تدریج افزایش ابر، از بعد از ظهر افزایش وزش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (3 اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری وگاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. 

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 31 درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رگبار باران از دوشنبه در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رگبار باران از دوشنبه در تهران"، کلیک کنید.