زاخارووا: ناظران اروپا در ارمنستان از روسیه، ایران و آذربایجان جاسوسی می کنند

سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه گفت: ناظران اتحادیه اروپا در ارمنستان علیه روسیه، ایران و جمهوری آذربایجان جاسوسی می کنند.

به گزارش تیتروز، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه امروز (چهارشنبه) در اظهاراتی گفت که هییت نظارت اتحادیه اروپا در ارمنستان در حال «جاسوسی» از روسیه، ایران و جمهوری آذربایجان است.

وی گفت: این، تایید شده است. چنین فعالیت های مخربی منجر به افزایش تنش در منطقه می شود و ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

زاخارووا همچنین خاطرنشان کرد که دستورالعمل حل و فصل روابط بین باکو و ایروان در اجرای توافقات رهبران روسیه، جمهوری آذربایجان و ارمنستان نهفته است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه افزود: منحصر به فرد بودن این توافقات سه جانبه در این است که ماهیت آنها جامع بوده و شامل آن دسته از راه حل های سازش پیچیده ای است که منافع همه کشورها را در نظر می گیرد. سخت ترین کار انجام شده است و از دیدگاه غرب، نتایج آن باید تنها به این دلیل که آنها دیدگاه خود را در مورد آینده منطقه دارند، کاملاً نابود شود.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاخارووا: ناظران اروپا در ارمنستان از روسیه، ایران و آذربایجان جاسوسی می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاخارووا: ناظران اروپا در ارمنستان از روسیه، ایران و آذربایجان جاسوسی می کنند"، کلیک کنید.