«زخم کاری 3» مجوز اولیه را گرفت/ معرفی آثار جدید شبکه نمایش خانگی

آفتاب نیوز :

ساترا با درنظر داشتن تقارن مناسبت های نوروز و ماه مبارک رمضان سال جاری، با هدف ارتقای کمی و کیفی محصولات شبکه نمایش خانگی و دسترسی کاربران به محتوای جذاب، سالم و مفید با تشکیل جلسات فوق العاده شورای صدور مجوز تلاش کرد تا در امر صدور مجوز انتشار سریال ها و برنامه های مناسب برای خانواده های ایرانی اهتمام ویژه داشته باشد.

سریال های «اکازیون» به کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی، «آمرلی» به کارگردانی احمد ابراهیم احمد و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری، «جنگل آسفالت» به کارگردانی پژمان تیمورتاش و نویسندگی مشترک پژمان تیمورتاش و مهدی اسدزاده، «افعی تهران» به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی مشترک پیمان معادی و پویا مهدوی زاده، «آقای خنده» به نویسندگی آرمان صبوری و کارگردانی امیرعباس لطیفی و «شهر هرت» به کارگردانی محمدرضا ممتاز و تهیه کنندگی داریوش باباییان کار هایی هستند که پخش آن ها فروردین 1403 در شبکه نمایش خانگی آغاز شد.

فصل دوم برنامه های «صداتو» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد جوادزاده و اجرای محسن کیایی و «همزاد من» به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی، تهیه کنندگی محسن اسداللهی و با اجرای یوسف تیموری، برنامه «عیدی hd» با تهیه کنندگی امین کرابی، کارگردانی امین کفاش زاده و اجرای امیرحسین قیاسی و «قلب» به تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای بشیر حسینی نیز جزو آثاری هستند که پخش آن ها در نوروز امسال شروع شد.

سریال ها و برنامه های «فصل دوم هفت»، «بازنده»، «پدرخوانده 3»، «قطب شمال»، «گردن زنی»، «لالایی»، «داریوش»، «برتا»، «در انتهای شب»، «زخم کاری 3»، «اجل معلق»، «هتل عمارت (جیغ)»، «جوکر 2»، و «25 میلیمتری» که مجوز های اولیه خود را از ساترا دریافت کرده اند نیز به زودی بعد از دریافت مجوز انتشار در سبد محتوایی شبکه نمایش خانگی در اختیار کاربران قرار می گیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«زخم کاری 3» مجوز اولیه را گرفت/ معرفی آثار جدید شبکه نمایش خانگی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«زخم کاری 3» مجوز اولیه را گرفت/ معرفی آثار جدید شبکه نمایش خانگی"، کلیک کنید.