ساحلی بازان در جمع چهار تیم برتر آسیا با کسب سهمیه جهانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا با حضور 32 تیم از روز چهارشنبه 12 اردیبهشت آغاز شد و فردا (یکشنبه 16 اردیبهشت) در روی اِت کشور تایلند با معرفی برگزیدگان پایان می یابد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (حبیب اکبرزاده – امیرعلی قلعه نوی) با شکست دو بر صفر نیوزلند دو (پاچیو داوی – وستی توماس) به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافت.

ملی پوشان ساحلی که امروز (شنبه 15 اردیبهشت) برای دومین بار به میدان می رفتند با امتیازات 21 بر 10 و 21 بر 7 حریف را شکست دادند تا به پنجمین برد خود در این مسابقات دست یابند.

با کسب این نتیجه و راه یابی تیم ملی والیبال ساحلی ایران به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی زیر 19 سال پسر آسیا، حبیب اکبرزاده و امیرعلی قلعه نوی موفق به کسب سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان شدند که این رقابت ها در شانگلو چین برگزار می شود.

ساحلی بازان کشورمان در دیدار بعد به مصاف استرالیا یک (راکر گراهام جت – دونووان کیلیان) خواهند رفت تا تکلیف حضورشان در دیدار فینال مشخص شود.

حبیب اکبرزاده – امیرعلی قلعه نوی در مرحله مقدماتی در گروه C قرار داشتند و ویتنام یک(انگوین هووآنگ لانگ – دان چان سامای)، استرالیا دو (بنت فینلی – فجس آدام) و تایلند سه (اوتای جاینگ – وانسون گوین) را شکست دادند و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شدند و با شکست هنگ کنگ دو (وونگ هویی یو – لی هویفونگ) به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

نادر انصاری ناظر داوری مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا است و عبدالریوف بستگانی به عنوان سرمربی، مرتضی احمدی پوربندری (مربی)، محمد رمضانی (سرپرست) و اکبر مسیبی به عنوان داور همراه، ملی پوشان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساحلی بازان در جمع چهار تیم برتر آسیا با کسب سهمیه جهانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساحلی بازان در جمع چهار تیم برتر آسیا با کسب سهمیه جهانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.