سارقان حرفه ای منزل با ده ها قطعه طلا بازداشت شدند

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقان سابقه دار منزل در خیابان شریعتی خبر داد.

به گزارش تیتروز،  سرهنگ علی قاسم پور در این باره گفت: ماموران کلانتری 104 عباس آباد در حین گشت زنی در خیابان ترکمنستان تهران بودند که به یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا با دو سرنشین که چهره های نامتعارفی داشتند مشکوک شده و رفتار آنان را تحت نظر قرار دادند. متهمان درحال زاغ زنی منازل مسکونی اطراف بودند که با مشاهده ماموران به طرز خطرناکی  از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس بلافاصله دستور ایست را صادر و طرح مهار اجرا کردند، گفت: متهمان بدون توجه به دستورات پلیسی، به فرار ادامه داده و طی تعقیب و گریز انجام شده توسط ماموران پلیس، نهایتا با اجرای طرح مهار موتور سیکلت متهمان متوقف و هر دو موتوسوار دستگیر شدند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انتقال دو متهم به مقر انتظامی، گفت: ماموران در مقر انتظامی اقدام به بازرسی از دو متهم کردند که در جریان آن هشت رشته گردنبند طلا، سه عدد انگشتر، هفت جفت گوشواره و تعداد زیادی زیور آلات از جنس طلا از این افراد کشف شد. همچنین آنان تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به 20 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند. همچنین مشخص شد که این دو نفر جزو سارقان حرفه ای منزل هستند.

وی با بیان اینکه برای دو متهم پرونده ای تشکیل شد، گفت: دو متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم و با دستور مقام قضایی به پلیس آگاهی معترف شدند و تحقیقات تکمیلی برای شناسایی تمام مالباختگان و دیگر جرایم ارتکابی احتمالی در دستورکار قرار دارد. 

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سارقان حرفه ای منزل با ده ها قطعه طلا بازداشت شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سارقان حرفه ای منزل با ده ها قطعه طلا بازداشت شدند"، کلیک کنید.