سرقت از مسافران ترمینال جنوب با داروی با تعارف چای مسموم

سرقت از مسافران ترمینال جنوب با داروی با تعارف چای مسموم

آفتاب نیوز :

متهم به سرقت های انجام شده اقرار کرد و گفت سوژه های خود را از بین مسافرانی که به تنهایی سفر می کردند و همراهی نداشتند انتخاب می کرد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای در ترمینال جنوب خبر داد و گفت: استفاده از داروی بیهوشی، شیوه سارق حرفه ای برای سرقت لوازم مسافران بود.

سرهنگ علی قاسم پور اظهار داشت: در پی شکایت فردی مبنی بر سرقت لوازم شخصی او و بیهوش شدن پس از صرف چای، ماموران کلانتری 208 ترمینال جنوب تحقیقات را آغاز کردند.

وی افزود: طبق تحقیقات و بررسی ها، مشخص شد متهم 35 ساله کارگر سوپرمارکتی در ترمینال جنوب است و وقتی مسافران برای صرف چای و آبمیوه به این فرد مراجعه می کنند، پس از بیهوش کردن آنها با ریختن دارو در نوشیدنی، لوازم قیمتی، تلفن همراه و وجه نقد آنان را سرقت می کند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: ماموران کلانتری با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، در یک عملیات منسجم پلیسی متهم را غافلگیر و دستگیر کردند و اموال به سرقت رفته از مالباختگان در مخفیگاه وی کشف شد.

سرهنگ قاسم پور ادامه داد: متهم به سرقت های انجام شده به صراحت اقرار کرد و گفت سوژه های خود را از بین مسافرانی که به تنهایی سفر می کردند و همراهی نداشتند انتخاب می کرد. در ادامه دو نفر از شکات شناسایی شدند و شناسایی شکات دیگر و کشف جرایم احتمالی متهم در دستور کار پلیس قرارگرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت از مسافران ترمینال جنوب با داروی با تعارف چای مسموم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت از مسافران ترمینال جنوب با داروی با تعارف چای مسموم"، کلیک کنید.