سعید مدنی به زندان دماوند منتقل شد

به گزارش تیتروز ،وکیل سعید مدنی گفت: امروز با آقای مدنی ملاقات داشتم و امروز صبح از طرف زندان به ایشان گفتند احتمالا به یک زندان دیگر منتقل خواهد شد و سپس به من گفتند فعلا منتفی شده است. اما امروز خبردار شدیم که به زندان دماوند منتقل شده اند.

ایلنا در خبری نوشت:محمود بهزادی راد وکیل سعید مدنی درباره انتقال موکلش به زندان دماوند گفت: امروز با آقای مدنی ملاقات داشتم و امروز صبح از طرف زندان به ایشان گفتند احتمالا به یک زندان دیگر انتقال پیدا می کند و سپس به من گفتند فعلا منتفی شده است. اما خبردار شدیم که به زندان دماوند منتقل شده اند.

وی افزود: انتقال زندانی باید بر اساس حکم تبعید از محلی که محل جرم یا زندگی اش بوده صورت گیرد یا به درخواست خود زندانی برای انتقال به نزدیک ترین محل سکونت شان باشد. ولی آقای مدنی درخواست انتقال و یا حکم تبعید نداشته است و ما نمی دانیم با چه مجوزی به یک زندان دیگر منتقل شان کرده اند.

وی افزود: شخص آقای مدنی هم نمی دانستند. امروز صبح که ملاقات داشتیم هم از این موضوع خبر نداشتند. فردا پیگیری خواهم کرد تا ببینم دلیل انتقال چه بوده است، زیرا خلاف آیین نامه زندان ها است.

سعید مدنی جامعه شناس و فعال سیاسی که در حال گذراندن 9 سال محکومیت خود در زندان اوین بود، امروز به زندان دماوند تبعید شده است.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سعید مدنی به زندان دماوند منتقل شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سعید مدنی به زندان دماوند منتقل شد"، کلیک کنید.