سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس

به گزارش خبرگزاری تیتروز، شرکت BYD، رهبر بی رقیب خودروهای برقی چین، سه خودرو جدید تحت برند لوکس خود یعنی فانگ چنگ بایو (Fang Cheng Bao) رونمایی و توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

براساس گزارش مجله تیتروز، برترین خودرو جدید BYD با نام Bao 8، شاسی بلندی با طراحی الهام گرفته از مدل مفهومی زیبای Super 8 است. Bao 8 از ظاهری بهره می برد که به گفته ی شرکت سازنده، المان هایی از سفینه های فضایی آینده در آن به کار رفته است. این خودرو روی پلتفرم هیبریدی اختصاصی BYD موسوم به DMO ساخته می شود که انتظار می رود عملکرد قدرتمند هنگام رانندگی آفرود را در کنار ویژگی های مختلف شاسی بلندهای لوکس ارایه دهد.

سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس

BYD از دو خودرو مفهومی دیگر در کنار Bao 8 رونمایی کرده که جاه طلبی های جسورانه تر فنگ چنگ بایو را به نمایش می گذارند. اولین مدل Super 3 نام دارد که نسخه ی بهبودیافته ی Bao 3 محسوب می شود و در طراحی آن از جت های جنگنده الهام گرفته شده است.

سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس

سومین خودرو مفهومی BYD با نام Super 9، مدل اسپرت دو نفره با سقف پانورامیک کشیده و خطوط آیرودینامیکی جذاب است که ارتفاع کمی دارد.

این مدل های مفهومی نگاهی اجمالی به آینده ی فنگ چنگ بایو ارایه می دهند؛ برندی که برای رقابت با بزرگان بازار خودروهای برقی ایجاد شده است.

سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس

تاکید Fang Cheng Bao بر طراحی و ویژگی های لوکس، نشان دهنده ی تلاش BYD برای جذب خریداران ثروتمند است. این استراتژی مشابه رویکرد موفق رقبایی مثل هیوندای است که با خلق برند جنسیس همین کار را انجام می دهد. با افزایش فروش جهانی خودروهای برقی، این اقدام BYD برای ارتقای جایگاهش به فراتر از سازنده ی خودروهای برقی اقتصادی، بسیار به موقع بود.

به نوشته ی CnEVPost، مجموعه خودروهای جدید فنگ چنگ بایو در نمایشگاه خودرو پکن به نمایش گذاشته می شوند تا بازدیدکنندگان نگاهی اولیه به این خودروها داشته باشند.

BYD پس از شکستن رکوردهای فروش در سال 2023، فروش بسیار بالایی را برای سال 2024 پیش بینی کرده است و انتظار دارد بیش از 3٫63 میلیون خودرو در سال جاری به فروش برساند؛ بدین ترتیب نقش برند فنگ چنگ بایو و تمرکز آن بر خودروهای پریمیوم، برای تحقق اهداف جهانی BYD بسیار مهم است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفینه های فضایی بر روی زمین!/ عکس"، کلیک کنید.