شبکه گسترده رسانه ای توسط نوجوانان در محلات اردبیل تشکیل می شود

تیتروز/اردبیل مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ایجاد شبکه گسترده رسانه ای توسط نوجوانان در سطح محلات با محوریت مساجد می تواند جنگ رسانه ای دشمنان را خنثی و فعالیت های گسترده اقدامات فرهنگی را به مردم نشان دهد.

مصطفی آمون، 29 فروردین در نشست هم اندیشی الزامات تحقق شعار سال و تبیین نقشه مهندسی استان اردبیل، اظهار کرد: ایجاد شبکه گسترده رسانه ای توسط نوجوانان در سطح محلات با محوریت مساجد می تواند جنگ رسانه ای دشمنان را خنثی و فعالیت های گسترده اقدامات فرهنگی را به مردم نشان دهد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: دوره های آموزشی سواد رسانه ای در سال 1402 با هدف ایجاد این شبکه رسانه ای با حضور بیش از 150 نفر محقق شد و در سال جاری نیز تلاش می کنیم این دوره آموزشی با حضور اساتید کشوری برگزار شود.

وی اظهار کرد: یادواره شهدای منتسب به کانون های مساجد نیز در سال جاری به صورت کشوری برگزار می شود که از استان اردبیل نیز شهدای مدافع حرم نیز در این یادواره معرفی خواهند شد.

آمون خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه های غنی سازی اوقات فراغت از دیگر دغدغه های کانون های مساجد است که با برنامه ریزی های صورت گرفته نیازمند تعامل بیش از پیش دستگاه های اجرایی و فرهنگی برای پیشبرد اهداف در جذب نوجوانان و جوانان به مسجد هستیم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ادامه داد: هم اکنون بیش از 137 پایگاه قرآنی در سطح مساجد استان اردبیل به همت کانون ها فعال است که رقابت های قرآنی به صورت محلی، منطقه ای، شهرستانی، استانی و کشوری برای بازتاب برنامه های معنوی این پایگاه ها در سال جاری برگزار می شود.

آمون تاکید کرد: همچنان کارهای اقتصادی و کارآفرینی نیازمند پیوست فرهنگی هستند فعالیت های فرهنگی و هنری نیز نیازمند پیوست اقتصادی است تا بتواند جلوه های بهتری از تکنولوژی و امکانات را برای نوجوانان و جوانان در بستر مساجد فراهم کند.

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شبکه گسترده رسانه ای توسط نوجوانان در محلات اردبیل تشکیل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شبکه گسترده رسانه ای توسط نوجوانان در محلات اردبیل تشکیل می شود"، کلیک کنید.