شهسواری: شاگردان شهید طهرانی مقدم طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی برپا کردند

یک پیشکسوت فوتبال می گوید وسعت حمله موشکی به اراضی اشغالی بزگتر از طوفان الاقصی بوده است.

ناصر شهسواری، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با تیتروز درباره حملات موشکی بامداد امروز (یکشنبه) ایران به رژیم اشغالگر قدس در پاسخ به تجاوز این رژیم به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت جمعی از سرداران سپاه پاسداران اظهار کرد: عملیات مقتدرانه و بی سابقه موشکی و پهپادی ایران علیه رژیم متجاوز صهیونیستی در پاسخ به زیر پا گذاشته شدن پروتکل های بین المللی توسط این رژیم، طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی بود.

او افزود: شاگردان با لیاقت شهید حسن طهرانی مقدم در ایران، لبنان، سوریه، عراق، یمن، طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی بر پا کردند و بزرگترین و تاریخی ترین حمله موشکی و پهپادی را به اراضی اشغالی به ثمر رساندند که قدرت بزرگ نظامی ایران را به رخ استکبار جهانی کشیدند.

مدیرعامل پیشین پیکان، ابومسلم و صباباطری که همراه با شهید طهرانی مقدم در این باشگاه ها حضور داشت، درباره پدر موشکی ایران گفت: حسن طهرانی مقدم پدر موشکی جهان اسلام، خود یک ورزشکار حرفه ای بود. اهداف شهید طهرانی مقدم فراتر از پر شدن دست جمهوری اسلامی از اقتدار موشکی بود. او دورتر و افق روشن تری را می دید و برای روزگاری برنامه ریزی می کرد که بزرگترین مساله جهان یعنی فلسطین را به راه حل نهایی خود یعنی نابودی اسراییل نزدیک کند. این یکی از آرزوهایش بود و همین فکر و اندیشه بود که باعث شد بگوید، وقتی شهید شدم، روی قبرم بنویسید اینجا مدفن کسی است که می خواست اسراییل را نابود کند.

شهسواری: شاگردان شهید طهرانی مقدم طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی برپا کردند

شهسواری در پایان گفت: نقطه زنی موشک ها ثمره تلاش های شهید حسن طهرانی مقدم بود و امروزه می بینیم ایران با شلیک صدها پهپاد و موشک که در جنگ های جهان بی سابقه بوده، با هزاران کیلومتر فاصله با عبور از کشورهای مختلف خاورمیانه مثل ستاره ای درخشان با موفقیت به اهدافشان رسیدند و ضربه ای مهلک به غده سرطانی منطقه و استکبار جهانی وارد کردند تا دل آزادگان جهان و مردم مظلوم فلسطین و غزه را خوشحال کند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهسواری: شاگردان شهید طهرانی مقدم طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی برپا کردند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهسواری: شاگردان شهید طهرانی مقدم طوفانی بزرگتر از طوفان الاقصی برپا کردند"، کلیک کنید.