شکست حسین وفایی در بخش نخست رقابت با ترامپ – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، دور یک شانزدهم نهایی رقابت های اسنوکر قهرمانیجهان 2024 از امروز شنبه 1 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می شود و تا 17 اردیبهشت ماه ادامه پیدا می کند. اسنوکر قهرمانی جهانیکی از مهمترین رویدادهای اسنوکر در دنیا می باشدو بیننندگان بسیاری را دارد. در مرحله یک شانزدهم این مسابقات حسین وفاییملی پوش شایسته اسنوکر کشورمان در گام نخست با جاد ترامپ نفر دوم رنکینگ جهانی و قهرمان جهان در سال 2019رو به رو شد ودر بخش نخست این رقابت ها با نتیجه 6 بر 3 عقب افتاد. بخش دوم این رقابت جذاب فردا دوم اردیبهشت ماه ساعت 17 برگزار میشود.

لوکا برسل از بلژیک نیز مدافع عنوان قهرمانی می باشد. وفایی در صورت پیروزی در مسابقه نخست با برنده دیدار فورد و والدن رو به رومی گردد.

وفایی پیش از این در دورهای مقدماتی با شکست مارکو فو از هنگ کنگ و ژیان جون از چین به یک شانزدهم نهایی رسید و باید در اینمرحله به مصاف جاد ترامپ برود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست حسین وفایی در بخش نخست رقابت با ترامپ – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست حسین وفایی در بخش نخست رقابت با ترامپ – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.