صاحبان ساینا دوگانه سوز که تحویل هایشان به تاخیر خورده ، مشمول افزایش قیمت نمی شوند

یک مقام مسیول در سازمان تعزیرات حکومتی در رابطه با تاخیری که در تحویل خودروهای دوگانه سوز ایجاد شده است، اطمینان خاطر داد که این خودروها که در بهار سال آینده تحویل داده می شوند و مشمول افزایش قیمت سال آینده خودروها نخواهند شد.

به گزارش تیتروز، چندی است که مشتریان گروه خودروسازی سایپا از تاخیر طولانی پیش آمده در ارسال دعوتنامه تحویل خودروهای ساینا دوگانه سوز خود که اکثرا متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، بوده اند، گلایه دارند.

به گفته تعدادی زیادی از این مشتریان، علیرغم اینکه این مشتریان، در موعد مقرر وجه پیش پرداخت و در حالیکه موعد تحویل در آذر ماه سال جاری داشته اند اما هنوز خبری از تحویل خودرو به مشتریان نیست.

طبق اعلام یکی از این مشتریان، در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها در سامانه یکپارچه، برای خرید ساینا دوگانه سوز اقدام کردیم؛ خردادماه 141 میلیون و 500 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب  سایپا واریز کردیم تا پی ساز آذر ماه تکمیل وجه و در آذر ماه امسال، خودروی خود را تحویل بگیریم؛ با گذشت قریب به سه ماه ار موعد مقرر تحویل، خبری از ارسال فراخوان تکمیل وجه و دعوتنامه برای تحویل خودرو نیست. 

سازمان تعزیرات: قول داده اند خودروها بهار 1403 بدون افزایش قیمت تحویل شود/ تاخیر به سبب مشکل در دو قطعه

به دنبال تاخیر ایجاد شده در تحویل این خودروها و گلایه ی مشتریان، شهرام محسنی-مدیرکل روابط عمومی تعزیرات حکومتی- اظهار کرد: مشتریانی که خودروی ساینا دوگانه سوز ثبت نام کرده اند، تحویل خودروهایشان به دلیل مشکلی که در دو قطعه ی این خودروها به وجود آمد، با کمی تاخیر، در فصل بهار سال آینده تحویل خواهد شد.

وی افزود: اما سایپا به سازمان تعزیرات قول و وعده داده است که خودروها، بدون آنکه مشمول افزایش قیمت در سال آینده شود، تحویل داده خواهد شد.

 این مقام مسیول در سازمان تعزیرات حکومتی ضمن ابراز امیدواری مبنی بر اینکه سال آینده هیچ محصولی مشمول افزایش قیمت نشود، تاکید کرد که پیگیری ها در جهت حل مشکلاتی که با این سازمان در میان گذاشته می شود، از مسیر قانون است.

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صاحبان ساینا دوگانه سوز که تحویل هایشان به تاخیر خورده ، مشمول افزایش قیمت نمی شوند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صاحبان ساینا دوگانه سوز که تحویل هایشان به تاخیر خورده ، مشمول افزایش قیمت نمی شوند"، کلیک کنید.