صدای ارغوان در نصف جهان با همه نوازندگانش پیچید

آفتاب نیوز :

کنسرت علیرضا قربانی بالاخره توانست با تمام نوازندگان در اصفهان برگزار شود.

پرده اول

این بار علیرضا قربانی به همراه گروه خود را برای برگزاری کنسرت در اصفهان آماده کردند. قربانی پیش از این علاوه بر تهران در دیگر شهر ها نیز کنسرت هایش را براساس برنامه برگزار کرده بود، انگار برگزاری کنسرت دراصفهان طلسم شده آن هم به بهانه های کاملا ابتدایی …

پرده دوم

بعد از فرستادن 2 نماینده از سوی وزیر ارشاد به اصفهان و پیگیری های خود وزیر، بالاخره کنسرت قربانی در میان علاقه مندان و طرفدارانش برگزار شد. هر چند قایم مقام وزیر ارشاد عنوان کرده ناهماهنگی هایی صورت گرفته، اما بیشتر به نظر می رسد که تصمیم گیری های شخصی برخی از مدیران میانه باعث ایجاد حاشیه برای کنسرت قربانی شده است؛ کنسرتی که می توانست شب قبلش و حتی سال قبلش نیز به راحتی برگزار شود. علیرضا قربانی در اواسط سانس اول کنسرت اصفهان گفت: خوشحالم که با گفتگو میسر شد در خدمت مردم عزیز اصفهان باشیم. بدانید که ما به عنوان فرزند این سرزمین هنجار های این سرزمین و هنجار های این استان را می شناسیم و همیشه با نگاه پر از احترام و پر از حرمت به آن ها می نگریم و سعی می کنیم حرمت همه عزیزانی که در شهر زندگی می کنند را رعایت کنیم و مقدساتی که برایشان قابل احترام است را با نگاه حرمت و پر از تیتروز و پر از احترام نگاه می کنیم و به نظرم باید بیشتر از این ها به هنرمندان اعتماد کنیم.

پرده سوم

خواننده ای که می توان گفت به واسطه برگزاری تور کنسرت های هر فصل جزو پرکارترین خواننده های 2 سال اخیر به شمار می آید، در شب اول نتوانست برای علاقه مندان اصفهانی اش بخواند. اما این بار وزیر فرهنگ کوتاه نیامد و تلاش کرد تا کنسرت برگزار شود. این سوال وجود دارد وقتی خواننده مجوز اجرای کنسرت را از وزارتخانه یک کشور می گیرد چرا مدیران استانی مجوز اجرا را نمی دهند؟ مگر چه قانونی رعایت نمی شود که وزارتخانه نمی داند، اما مدیران استانی مصر هستند که مجوز ندهند؟ متاسفانه این اتفاق در یکی دو شهر دیگر نیز افتاده و این نشان می دهد گاهی قدرت برخی بیشتر از قدرت یک وزیر یا وزارتخانه است …

باکس

آخرین کنسرت علیرضا قربانی

آخرین کنسرت سال1402 علیرضا قربانی طی روز های بیست و سوم تا بیست و نهم اسفند در تهران پیش روی مخاطبان قرار گذاشته می شود. آخرین سری کنسرت او در این سال از 23 تا 29 اسفند، هر شب در 2سانس 19 و 22 در سالن هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود. مدیریت هنری این اجرا ها را حسام ناصری برعهده دارد. بلیت فروشی کنسرت از ساعت18 روز پنجشنبه 17اسفند آغاز شده و علاقه مندان می توانند از سامانه فروش بلیت «هنرتیکت» اقدام به خرید بلیت کنند. روابط عمومی این اجرا ها تاکید می کند کسانی که قصد خرید بلیت کنسرت اسفند1402 علیرضا قربانی را دارند، از هیچ طریق دیگری غیراز اپلیکیشن مورد نظر برنامه و سامانه اینترنتی اعلام شده اقدام به تهیه بلیت نکنند، زیرا امکان هرگونه کلاهبرداری وجود دارد و تیم برگزارکننده تعهدی در قبال بلیت های عرضه شده از مجاری دیگر را ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدای ارغوان در نصف جهان با همه نوازندگانش پیچید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدای ارغوان در نصف جهان با همه نوازندگانش پیچید"، کلیک کنید.