طرح نهضت ملی مسکن با اهتمام در دست ساخت است

طرح نهضت ملی مسکن با اهتمام در دست ساخت است

به گزارش خبرگزاری تیتروز استان سمنان ، سیدمحمدرضا هاشمی ، عصر جمعه 4 خرداد ماه 1403 در حاشیه بازدید از روند ساخت خانه ها در قالب طرح نهضت ملی مسکن در سمنان افزود: طرح نهضت ملی مسکن از طرح های مهم دولت سیزدهم و شهید آیت الله رییسی است، این طرح در 2 نقطه از شهر سمنان با اهتمام در حال اجراست.

وی ادامه داد: ساخت خانه در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرک روزیه و زمین 23 هکتاری در حاشیه میدان استاندارد سمنان با پیشرفت فیزیکی مناسب در دست ساخت است.

به گفته وی، یک هزار و 300 واحد خانه به صورت ویلایی و چهار طبقه در زمین 23 هکتاری حاشیه میدان استاندارد سمنان در حال ساخت است.

استاندار سمنان گفت: تامین زیرساخت های آب، برق، گاز و زیرسازی شهری در مناطق اجرای طرح نهضت ملی مسکن در حال انجام است.

وی اظهار کرد: پیگیری تسریع در ساخت خانه در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای مددجویان واجد شرایط بهزیستی وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان در دستور کار است.

هاشمی در ادامه با اشاره به شکوه حضور ملت در آیین های تشییع، خاکسپاری و سوگواری شهید آیت الله رییسی و همراهان ایشان، بیان کرد: ملت با شکوه حضور خود رضایت از روند خدمت رسانی را اعلام کردند و اکنون مسوولان باید با اهتمام ویژه پیگیری امور را مدنظر داشته باشند.

استاندار سمنان با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: هیچ اختلالی در مدیریت کشور ایجاد نمی شود و مردم نگران نباشند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح نهضت ملی مسکن با اهتمام در دست ساخت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح نهضت ملی مسکن با اهتمام در دست ساخت است"، کلیک کنید.