عرضه روزانه 440 تن گوشت مرغ در میدان بهمن – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، بر اساس اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، حسین فرهیدزاده معاون وزیر صمت به همراه نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت استان تهران، مدیرکل بازرسی کالای مصرفی و مدیرکل بازرسی ویژه سازمان حمایت در روز شنبه در اولین روز فعالیت میدان تره بار بهمن در سال جدید جهت بررسی وضعیت توزیع گوشت مرغ و گوشت قرمز از این میدان بازدید کرد.

فرهیدزاده در این بازدید به گفتگو با مردم پرداخت که اکثر مردم حاضر در میدان بهمن، درخواست عرضه بیشتر مرغ و افزایش تعداد غرفه های عرضه کنندگان را داشتند.

رییس سازمان حمایت در ادامه از غرفه های عمده فروشی و خرده فروشی مرغ بازدید کرد.

نماینده جهاد کشاورزی و بازرسان اداره کل صنعت معدن و تجارت استان تهران توضیحات لازم درباره روند عرضه مرغ در این میدان را ارایه کردند که بر اساس آن میزان عرضه مرغ گرم در میدان بهمن حدود 400 تن و مرغ منجمد وارداتی 42 تن است.

فرهیدزاده در ادامه بازدیدهای امروز با توجه به شروع عرضه گوشت تنظیم بازار وارداتی در سطح فروشگاه های زنجیره ای به صورت موردی از فروشگاه شهروند بیهقی بازدید و از وضعیت عرضه 4 تن مرغ که در حال عرضه بود بازدید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عرضه روزانه 440 تن گوشت مرغ در میدان بهمن – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عرضه روزانه 440 تن گوشت مرغ در میدان بهمن – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.